Erazmus+ projekat „Evropsko iskustvo“

Sa zvaničnog portala Tehničke Škole u Zaječaru, saznali smo da su u periodu od 8. do 22. februara u Bragi (Portugalija) boravilo je petnaest učenika i četiri nastavnika naše škole. Poseta je izvedena u okviru Erazmus+ projekta „Evropsko iskustvo“. Sve pripremne aktivnosti i mobilnost su protekle odlično. Tokom perioda mobilnosti učenici su bili raspoređeni u sedamrazličitih firmi u zavinosti od područja rada učenika. Osim 10 radnih dana stručne prakse učenici su imali priliku da se upoznaju i sa kulturom Portugalije. Vratili su se u svoj grad a sa sobom poneli lepe uspomene, nove prijatelje, nova znanja. Pratite našu stranu i pridružite se događajima koji će uslediti u narednom periodu u okviru kojih će učenici i nastavnici predsatviti kulturu Portugalije iz njihovog ugla, sistem obrazovanja u Portugaliji i njihove učeničke prakse. Učenici I nastavnici koji su učestvovali u projektu zahvalni su svim nastavnicima koji su pripremali učesnike i bavili se administrativnim, logističkim i finansijskim poslovima u projektu.Takođe zahvalni su i kompanijama koje su prihvatile naše učenike i pružile im priliku da unaprede svoja znanja, i velika zahvalnost organizaciji “Braga Mob” koja je naša partnerska organizacija na tom projektu.

Fotografija korisnika Tehnička škola Zaječar

Screenshot_1 Screenshot_2 Screenshot_4 Screenshot_5Screenshot_3Screenshot_6Screenshot_7Screenshot_8Screenshot_9Screenshot_10